خدمات  مایکروسافت

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

آیا می‌دونستید امروزه ۷۵% از مشتریان، اعتبار شرکت و بیزینس شما رو بر اساس کیفیت و کارایی وب‌سایتتون می‌سنجن و اون رو قضاوت می‌کنند؟!

همیشه این نکته رو در نظر داشته باشید که وب سایت شرکت یا سازمان خود را به عنوان نقطه عطف در فروش بیشتر و ارائه خدمات بهتر در نظر بگیرید؛ همیشه از خود بپرسید آیا وب سایت ما کاربران را مجدوب خود می‌کند؟ آیا وب سایت ما باعث می‌شود کاربران و بازدیدکنندگان تعامل بیشتری با ما و برند ما داشته باشند؟ آیا کاربران به راحتی و صراحت می‌توانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را به گوش شما برسانند...؟!

پس با مایکروسافت تیمز همراه باشید تا با هم بررسی کنیم یک وب سایت شرکتی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد تا نمونه‌ای الهام بخش و درجه یک برای دیگر رقبا و همکاران شما به شمار بیاید.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی چیست...؟!

طراحی وب سایت شرکتی فرآیند طراحی و توسعه یک وب سایت تجاری است تا به عنوان ستونی از حضور آنلاین یک شرکت و بیزینس در دنیای فناوری اطلاعات و اینترنت عمل کند. سایت شرکتی نباید با یک وب سایت تبلیغاتی اشتباه گرفته شود، تمرکز یک وب سایت شرکتی به جای تمرکز بر یک محصول یا برند فرعی، تبلیغ کل شرکت و ارائه خدمات بیزینس محسوب می‌شود.

در حالی که وب سایت های تبلیغاتی بر محصولات یا خدمات خاصی متمرکز هستند، یک وب سایت شرکتی محصولات را تبلیغ یا بازاریابی نمی کند، بلکه بر عملکرد تجاری، اخبار شرکت، کارکنان و مسئولیت اجتماعی تاکید دارد. هدف اصلی طراحی وب سایت شرکتی انعکاس موفقیت شرکت، تقویت اعتبار آن، ایجاد اعتماد و اطلاع رسانی در مورد خدمات و محصولات می باشد.

رقابت تنها یکی از دلایل برای استخدام توسعه دهنده وب سایت و طراحی سایت سفارشی برای شرکت و بیزینس شما است. وب سایت شرکتی شما باید به عنوان نماینده رسمی برند شما عمل کند. با دنیایی که همیشه در حال تغییر است و هر روز با سرعت شگفت‌انگیزی رو به جلو میرود، انتظار می رود که شرکت شما با فناوری روز و سیستم های توسعه آنلاین هماهنگ باشد. شما به کمک یک آژانس تبلیغاتی حرفه‌ای می‌توانید وب سایت شرکتی خود را برای دستیابی به اهداف زیر راه‌اندازی نمائید:

  • کسب اعتماد هر چه بیشتر در بین مشتریان، کاربران و بازدیدکنندگان
  • یک نقطه عطف برای رشد نام تجاری برند شما به صورت آنلاین ایجاد می کند
  • ارائه گزارش‌های فصلی، پروژه‌های در حال انجام و آشنایی با خدمات اختصاصی

طبیعتا مشتریان، بازدیدکنندگان، کاربران و سرمایه‌گذاران می‌خواهند قبل از انجام هرگونه سفارش یا معامله، اطلاعات بیشتری در مورد شرکت و بیزینس شما کسب کنند. طراحی وب سایت شرکتی باید به بازدیدکنندگان کمک کند تا اطلاعات تماس برای خرید، خدمات ارائه‌شونده به مشتری و موارد دیگر را در دسترس قرار دهد. این امر باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود که برای هر شرکتی امری مهم و ضروری به شمار می‌رود.

چرا به وب سایت شرکتی نیاز داریم...؟!

وب سایت شما یک نقطه مرکزی برای افزایش آگاهی آنلاین برای برند شما فراهم می کند. تلاش های بازاریابی از داشتن یک دامنه مرکزی که به طور رسمی به کسب و کار شما مرتبط است سود می برد. یک طراحی وب سایت شرکتی موثر باید به سرمایه گذاران و ذینفعان منبعی برای هر گونه اطلاعاتی که نیاز دارند بدهد. این امر ممکن است شامل گزارش ها و خلاصه هایی برای مطابقت با تعهدات قراردادی یا حقوق سهامداران باشد.

کسب و کارها اغلب اهمیت یک پیشنهاد فروش منحصر به فرد را هنگام برنامه ریزی یک وب سایت شرکتی نادیده می گیرند. این پیشنهاد به متمایز کردن کسب و کار شما از رقبا کمک می کند. همچنین پایه ای برای طراحی وب شرکتی شماست. ارزش منحصر به فرد برند شما باید اولین چیزی باشد که بازدیدکنندگان هنگام ورود به صفحه اصلی می بینند. همچنین در طول فرآیند توسعه وب سایت شرکتی، دستورالعملی برای بقیه سایت در اختیار طراحان قرار می دهد.

قبل از هر چیز در مبحث طراحی سایت شرکتی، باید بررسی کنید و ببینید نیازها و خواسته‌های اصلی شما از طراحی سایت شرکتی در وهله اول چیست؟ آیا فقط به جذب بازدیدکننده اکتفاء خواهید کرد؟ اهداف مشخص و قابل اندازه گیری را برای طراحی یا طراحی مجدد وب سایت شرکتی خود ایجاد کنید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید مشتریان را با خدمات جدید آشنا کنید، نرخ پرش را کاهش دهید، یا با کاهش ورود لندینگ پیج، نرخ تبدیل را افزایش دهید. اهداف دیگر ممکن است شامل اهداف بازاریابی باشد، مانند به دست آوردن ثبت نام های جدید برای یک ایجاد یک لیست هدفمند از مشتریان.

یک آژانس طراحی وب سایت می‌تواند وب سایتی طراحی کند که برای هر بازار هدفی که در حذب مخاطب مشکل دارد جذاب باشد. با این حال، وسواس مشتری تنها راه موفقیت است. این مستلزم آن است که مخاطب هدف خود را کاملا مشخص کنید. همانطور که گفته شد، طراحی وب سایت شرکتی اغلب نیازهای چندین نوع بازدیدکننده را برطرف می کند. به جای ایجاد یک وب سایت برای جذب مشتریان جدید، پروژه توسعه وب سایت سفارشی شما ممکن است نیاز به جذب سهامداران یا سرمایه گذاران نیز داشته باشد. شرکت های برتر طراحی وب باید به طراحی محتوا و رابط هایی کمک کنند که به مخاطبان مورد نظر شما کمک کند اطلاعات مورد نیاز خود را به سرعت پیدا کنند. برای مثال، سرمایه‌گذاران و شرکاء ممکن است از صفحه‌ای که به گزارش‌های مالی اختصاص داده شده است سود ببرند، در حالی که مشتریان بالقوه ممکن است نیاز به صفحه‌ای برای نمایش محصولات شما داشته باشند. پروژه توسعه طراحی وب سایت سفارشی شما حتی ممکن است به بخشی اختصاص داده شود که برای کارمندان داخلی شرکت و منابع مورد استفاده آن ها نیز مفید واقع شود.

هزینه طراحی وب سایت شرکتی

هزینه طراحی وب سایت شخصی بوسیله شرکت ها مختلف متغیر و متفاوت می باشد. ما در مایکروسافت تیمز سعی نمودیم تا قیمت متعادل همراه با امکانات کافی و ایده‌آل را برای طراحی سایت شخصی شما در نظر بگیریم که تمامی این موارد در جدول زیر گردآوری شده است:

قیمت طراحی سایت شرکتی

امکانات سایت شرکتی

لیست امکانات سایت شخصی و ویژگی های وب سایت شخصی در شرکت های مختلف متغیر و متفاوت می باشد. ما در مایکروسافت تیمز سعی نمودیم تا قیمت متعادل همراه با امکانات کافی و ایده‌آل را برای طراحی سایت شخصی شما در نظر بگیریم که تمامی این موارد در جدول زیر گردآوری شده است:

امکانات سایت شخصی

خدمات طراحی سایت مایکروسافت تیمز

سفارش طراحی سایت شرکتی

اگر برای حرفه و کسب و کار خود نیاز به وب سایت شرکتی دارید، ما در مایکروسافت تیمز می‌توانیم وب سایت شرکتی شما را با قیمت متعادل و کیفیت بالا طراحی نمائیم...