خدمات  مایکروسافت

طراحی سایت شخصی با وردپرس

همه ما با وب‌سایت‌های حرفه‌ای، پورتال‌های تجارت الکترونیک و حتی فروشگاه‌های آنلاین آشنا هستیم، اما لازم نیست یک وب‌سایت لذوماً تجاری باشد. ایجاد یک وب سایت شخصی که در آن می توانید علایق خود را کشف کنید، احساسات خود را به اشتراک بگذارید یا خاطرات روزانه خود را ثبت نمائید، امری آسان به شمار می‌رود. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به شروع کار با یک وب سایت شخصی به همراه برخی ایده های موضوعی جذاب و کارآمد.

اصطلاحات "وبلاگ"، "وب سایت شخصی" و حتی "دفتر خاطرات آنلاین" گاهی اوقات به جای یکدیگر استفاده می شوند. در نهایت این شما هستید که تصمیم می‌گیرید بازدیدکنندگان وب سایت شما چه اشخاصی با چه طیف موضوعات باشند.

طراحی سایت شخصی

وب سایت شخصی چیست...؟!

وب سایت شخصی شما می تواند درباره هر چیزی که می خواهید باشد، از جمله سرگرمی ها، حیوانات خانگی، آموزش آشپزی، فروشگاه اینترنتی، و سایر موضوعات و کارهایی که به آن ها علاقه دارید. سایت شما می‌تواند یک وب‌سایت خانوادگی باشد که ماجراجویی‌های شما را با عزیزان‌تان به اشتراک می‌گذارد، همراه با فضایی برای ارائه نظرات، پیشنهادات یا انتقادات و گفتگو. اگر نویسنده هستید، وب‌سایت شخصی شما می‌تواند بستری برای دریافت بازخورد درباره ایده‌های داستان جدیدتان یا کتاب آینده‌تان باشد.

می‌توانید از وب سایت شخصی برای ارائه تجربه‌ای دشوار در زندگی بهره ببرید، یا یک بستر برای تجارت الکترونیک برای نمایش جواهرات دست ساز خلاقانه فراهم کنید. هیچ ایده اشتباهی برای موضوع وب سایت شخصی شما وجود ندارد. وقتی تصمیم گرفتید که می خواهید سایت خود را به چه چیزی اختصاص دهید، یک میزبان مناسب پیدا کنید. به عنوان مثال، یک پلت فرم وبلاگ نویسی برای یک وب سایت ساده به سبک ژورنال آنلاین مناسب است، در حالی که راه‌اندازی فروگاه اینترنتی آنلاین به میزبان وب با امکانات کامل تر نیاز دارد.

چرا به وب سایت شخصی نیاز داریم...؟!

امروزه ایجاد یک وب سایت نیاز به دانش کدنویسی خاصی ندارد. سایت های سایت ساز بسیار زیادی بوجود آمده اند که کار ما را برای طراحی سایت بسیار راحت کرده اند. فقط کافی است یک صفحه وب درست کنید، محتوای چند رسانه ای (متن، تصاویر، ویدیو و...) خود را داخل صفحه قرار داده و در نهایت صفحه را بر روی هاست آپلود کنید و کار تمام است! حتی دیگر نیاز نیست صفحات بسیار زیادی ایجاد کنید، فقط کافیست یک صفحه فرود (Landing Page) عالی ایجاد کرده تا کاربران بسیار زیادی را مجدوب وب سایت خود کنید. اگر در حال حاضر یک فرد خلاق، بلاگر و یا نویسنده هستید طبیعتا داشتن وب سایت شخصی به شما کمک شایانی در بهتر و بیشتر دیده شدن شما خواهد کرد اما اگر برای مثال حسابدار هستید، طبیعتا داشتن وب سایت شخصی شاید خیلی برای شما مفید و کارآمد نباشد. امروزه با توجه به روند رو به رشد استفاده از اینترنت در سراسر جهان، داشتن وب سایت نه تنها برای صاحبان کسب و کار امری ضروری است، بلکه سال هاست که متخصصان مارکتینگ به اهمیت داشتن یک وبسایت شخصی برای موفقیت و پیشرفت شغلی تاکید می کنند در این مقاله می خواهیم به مزایای وبسایت شخصی و اهمیت آن در برندسازی شخصی بپردازیم.

فضای آنلاین به طور گسترده فرصتی را برای افراد با ویژگی ها و علایق مختلف ایجاد کرده است تا بتوانند خود را به سایرین معرفی نمایند. این معرفی می تواند شامل ویژگی ها، مهارت ها و خدمات مختلف در زمینه کاری مشخصی باشد. کسب و کارهای کوچک و بزرگ، شرکت ها و موسسات، مراکز آموزشی و… این فرصت را دارند که با طراحی وب سایت شخصی خود، به بهترین شکل ویژگی ها و خدماتشان را در معرض دید کاربران قرار دهند. با توجه به پیشرفت روز افزون و نقش گسترده فضای مجازی، رقابت در حوزه ی کاری هر روز بیشتر از قبل می شود، زندگی کردن در عصر دیجیتال این فرصت را به ما می‌دهد تا با طراحی سایت شخصی مهارت ها، ایده ها و رزومه ی خود را با ظاهری حرفه ای با دیگران به اشتراک بگذاریم.

همانطور که گفته شد سایت شخصی شامل سایت هنرمندان، ورزشکاران، وکلا، نویسندگان و تمامی شخصیت های شناخته شده و یا خدماتی که ارائه می‌دهند می‌شود، اما هر فرد دیگری که حرفه ای را دنبال می‌کند و مهارت خاصی دارد برای حضور پر رنگ در دنیای دیجیتال امروز و قرار دادن رزومه و فعالیت های خود به شکلی حرفه ای و قابل اعتماد به یک سایت شخصی نیاز دارد. اما این گونه سایت ها باید کاملا حرفه ای و اصولی صورت بگیرد، در غیر این صورت تفاوت چندانی با صفحاتی که در شبکه های اجتماعی دارید نخواهد داشت!! طراحان خلاق و کاربلد ما علاوه بر طراحی شخصی سازی شده و چشم نواز سایت شخصی شما، با کد نویسی اصولی و رعایت قوانین سئو همراه با سرعت و امنیت بالا و سایر فاکتورهای طراحی یک سایت حرفه ای، این اعتماد را به شما می‌دهد که تصویری حرفه ای در ذهن کاربرانتان ایجاد کرده و نام و نشان شما را با سرعت بالایی در دنیای دیجیتال رشد بدهد.

هزینه طراحی وب سایت شخصی

هزینه طراحی وب سایت شخصی بوسیله شرکت ها مختلف متغیر و متفاوت می باشد. ما در مایکروسافت تیمز سعی نمودیم تا قیمت متعادل همراه با امکانات کافی و ایده‌آل را برای طراحی سایت شخصی شما در نظر بگیریم که تمامی این موارد در جدول زیر گردآوری شده است:

قیمت طراحی سایت شخصی

امکانات سایت شخصی

لیست امکانات سایت شخصی و ویژگی های وب سایت شخصی در شرکت های مختلف متغیر و متفاوت می باشد. ما در مایکروسافت تیمز سعی نمودیم تا قیمت متعادل همراه با امکانات کافی و ایده‌آل را برای طراحی سایت شخصی شما در نظر بگیریم که تمامی این موارد در جدول زیر گردآوری شده است:

امکانات سایت شخصی

خدمات طراحی سایت مایکروسافت تیمز

سفارش طراحی سایت شخصی

اگر برای حرفه و کسب و کار خود نیاز به وب سایت شخصی دارید، ما در مایکروسافت تیمز می‌توانیم وب سایت شخصی شما را با قیمت متعادل و کیفیت بالا طراحی نمائیم...